dr Przemysław Rapa, dentysta Opole

Od lat z powodzeniem i kompleksowo leczymy w Galerii Uśmiechu w Opolu utrzymując w doskonałej formie zęby naszych Pacjentów.

To miejsce, choć jest gabinetem stomatologicznym na ul. Ozimskiej 59/1B, jest przyjaznym miejscem dla Pacjenta. Można tu znaleźć wszystko, co najważniejsze w nowoczesnej stomatologii.

Leczymy

Jak do nas dojechać >> Sprawdź w Google klikając tutaj


Ciekawostki – stomatolog Opole

Czy wiesz, że PERIODONTOLOGIA to dziedzina stomatologii zajmująca się profilaktyką i leczeniem chorób przyzębia i błony śluzowej jamy ustnej. Krwawiące dziąsła, nieprawidłowa ruchomość zębów, recesje dziąsłowe (obnażanie się korzeni zębowych) to są problemy, z którymi w chwili obecnej możemy się zmierzyć. Zęby, które jeszcze jakiś czas temu z powodu defektów kostnych skazane byłyby na usunięcie można ratować, a przeszczepy tkanki miękkiej w naturalny sposób powodują odtworzenie naturalnego dziąsła wokół zęba. W wielu przypadkach odpowiednio wcześnie zdiagnozowana choroba przyzębia daje się zahamować, a techniki regeneracyjne tkanek miękkich i twardych pozwalają na odtworzenie tego co zostało zniszczone. W potrzebie pamiętaj: szukaj dentysta Opole w Galerii Uśmiechu

Zabiegi chirurgiczne zwykle wywołują u pacjentów obawy i strach. Nie jest to jednak potrzebne. W naszej klinice wszystkie zabiegi przeprowadzane są bezboleśnie. Każdorazowo Pacjent jest indywidualnie przygotowany do zabiegu tak, aby zminimalizować ewentualne powikłania po zabiegu w postaci bólu, obrzmienia, czy utrudnionego rozwierania ust. Bardzo dużą wagę przywiązujemy do okresu po zabiegowego, aby pacjent mógł normalnie funkcjonować. To dla nas bardzo ważne.

Stomatolog czeka na Ciebie już dziś!

Leczenie zachowawcze, diagnostyka, stomatologia implantologiczna, ortodoncja, stomatologia dziecięca, wybielanie zębów, leczenie endodontyczne - kanałowe oraz oczywiście znieczulenie to wszystko jest u dentysty w Galerii Uśmiechu Opole.