dr Przemysław Rapa, dentysta Opole

Miło nam poinformować o otwarciu nowego gabinetu dentystycznego Galeria Uśmiechu w Opolu na ul. Ozimskiej 59/1B. Dentysta Opole jest miejscem przyjaznym dla pacjenta. Można tu znaleźć wszystko, co najważniejsze w nowoczesnej stomatologii.

Leczone choroby – Dentysta Opole

Jak do nas dojechać >> Sprawdź w Google klikając tutaj


Ciekawostki – stomatolog Opole

Czy wiesz, że PERIODONTOLOGIA to dziedzina stomatologii zajmująca się profilaktyką i leczeniem chorób przyzębia i błony śluzowej jamy ustnej. Krwawiące dziąsła, nieprawidłowa ruchomość zębów, recesje dziąsłowe (obnażanie się korzeni zębowych) to są problemy, z którymi w chwili obecnej możemy się zmierzyć. Zęby, które jeszcze jakiś czas temu z powodu defektów kostnych skazane byłyby na usunięcie można ratować, a przeszczepy tkanki miękkiej w naturalny sposób powodują odtworzenie naturalnego dziąsła wokół zęba. W wielu przypadkach odpowiednio wcześnie zdiagnozowana choroba przyzębia daje się zahamować, a techniki regeneracyjne tkanek miękkich i twardych pozwalają na odtworzenie tego co zostało zniszczone. W potrzebie pamiętaj: szukaj dentysta Opole w Galerii Uśmiechu

Zabiegi chirurgiczne zwykle wywołują u pacjentów obawy i strach. Nie jest to jednak potrzebne. W naszej klinice wszystkie zabiegi przeprowadzane są bezboleśnie. Każdorazowo Pacjent jest indywidualnie przygotowany do zabiegu tak, aby zminimalizować ewentualne powikłania po zabiegu w postaci bólu, obrzmienia, czy utrudnionego rozwierania ust. Bardzo dużą wagę przywiązujemy do okresu pozabiegowego, aby pacjent mógł normalnie funkcjonować. To dla nas bardzo ważne.