Stomatologia zachowawcza w Galerii Uśmiechu w Opolu

Stomatologia zachowawcza to profilaktyka i leczenie próchnicy. Bakterie, które znajdują się w jamie ustnej mogą powodować próchnicę i wiele innych schorzeń np.: schorzenia dziąseł i przyzębia, nieprzyjemny zapach z ust, a także choroby serca, nerek i stawów. Dlatego leczenie próchnicy jest tak ważne i ma podstawowe znaczenie nie tylko w utrzymaniu pięknego i zdrowego uśmiechu, ale również w utrzymaniu zdrowia całego organizmu.

W naszej klinice leczenie próchnicy oparte jest na najlepszej jakości sprzęcie i materiałach. Usuwanie próchnicy odbywa się w znieczuleniu miejscowym i jest całkowicie bezbolesne. Dużą wagę przywiązujemy do estetyki wykonanych wypełnień. Staramy się, aby w jak najwyższym stopniu odwzorowywały naturalne tkanki twarde zębów – zębinę i szkliwo.

Stomatolog czeka na Ciebie już dziś!

Leczenie zachowawcze, diagnostyka, stomatologia implantologiczna, ortodoncja, stomatologia dziecięca, wybielanie zębów, leczenie endodontyczne - kanałowe oraz oczywiście znieczulenie to wszystko jest u dentysty w Galerii Uśmiechu Opole.